Pracownik obsługi sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pracownik obsługi sklepu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0452
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie towaru z magazynu do sklepu, wykładanie i metkowanie towaru, wykonywanie czynności porządkowych na terenie magazynu i sklepu itp. ( Sklep sportowy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat praca od poniedziałku do piątku Główne zadania: Dbanie o estetyczny wizerunek sali sprzedaży. Uzupełnianie towarów na ekspozycji, dbając o ich odpowiednią prezentację. Weryfikowanie dat przydatności....

Więcej informacji
13 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Selgros Cash&Carry

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach, weryfikacja towaru w...

Więcej informacji
24 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

przyjmowanie zamówień od klientów przez stronę internetową, obsługa klientów indywidualnych oraz firm, obsługa zwrotów i reklamacji, udzielanie klientom informacji na temat sprzedażowych asortymentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej informacji