Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kucharz
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0985
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie dowolne. Osoba z doświadczeniem w kuchni. Praca na cały bądź 1/2 etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

19 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:...

Więcej informacji
19 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Przygotowywanie posiłków według określinego manu oraz dbałość o ich wygląd.*praca w systemie 1-zmianowy w godz. 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...

Więcej informacji
12 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

przygotowywanie potraw itd Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Więcej informacji