Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Kucharz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw itd
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Podobne oferty

19 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:...

Przygotowywanie posiłków według określinego manu oraz dbałość o ich wygląd.*praca w systemie 1-zmianowy w godz. 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...

Więcej informacji
11 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Wykształcenie dowolne. Osoba z doświadczeniem w kuchni. Praca na cały bądź 1/2 etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: