Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Operator cnc
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
produkcja konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykszt. zawodowe techniczne, znajomość rysunku technicznego, nie jest wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Zadania: Przygotowanie i uzbrajanie maszyn CNC Obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie Przygotowanie części oraz narzędzi do procesu Kontrola jakościowa procesu Przygotowanie raportów Wymagania: Mile widziane doświadczenie na tożsamym...

Więcej informacji
21 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Wykonanie detali i półproduktów poprzez obsługę maszyn lub innych urządzeń technicznych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym na danym obszarze. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio...

Więcej informacji
12 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Praca.pl Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska: Obsługa maszyn CNC, Ustawianie oraz programowanie maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną, Przestrzeganie standardów jakości i bezpieczeństwa. Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość rysunku technicznego, Umiejętność...

Więcej informacji