Operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0734
OBOWIĄZKI:
Wykonanie detali i półproduktów poprzez obsługę maszyn lub innych urządzeń technicznych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym na danym obszarze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach