Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0459
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego na obszarze produkcyjnym, udział w przezbrojeniach: dowożenie i odwożenie matryc na właściwe miejsce, utrzymywanie ustalonego porządku na regałach odkładania matryc, prowadzenie ewidencji przepływów materiałowych, odwożenie gotowego produktu we właściwe miejsce składowania, prawidłowe odstawienie części/komponentów w przewidzianych dla nich obszarach, właściwe postępowanie z powierzonym sprzętem, załadunek i rozładunek dostaw.Praca na 3 zmiany 6.00-14.00, 14,.00-22.00, 22.00-6.00 od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT, odpowiedzialność za powierzone mienie, sumienność, punktualność, min. rok doświadczenia jako operator wózka widłowego

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu