Pomoc kuchenna/ staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
uczestniczenie w przygotowaniu obiadów w kuchni, mycie naczyń i sprzętu kuchennego, utrzymywanie w czystości kuchni, dokonywanie wstępnej, wtórnej i termicznej obróbki surowców- mycie, obieranie, gotowanie, smażenie, porcjowanie i wydawanie posiłków, dostarczanie posiłków klientom CUS na terenie gminy w Chrzanowie (czynność wykonywania w terenie , osoba będzie dowożona przez kierowcę)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: badania sanepidowskie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie