Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac biurowych w odpowiednim dziale.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

04 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Bowim S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska: obsługa komputera/obsługa dedykowanego programu komputerowego, mile widziana znajomość przepisów podatkowych/nie konieczna, współpraca z ludźmi, praca 5 dni w tygodniu. Wymagania: wysoka kultura osobista, samodzielność, dyspozycyjność,...

Więcej informacji
03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

ZADANIA: wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczącyhch pracy; planowanie i organizacja spotkań oraz prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp: przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom ( w tym: telefonicznie,...

Więcej informacji
02 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: średnie; komunikatywna znajomość języka angielskiego; obsługa komputera oraz programu Excell; zakres obowiązków: obsługa korespondencji; wykonywanie...

Więcej informacji