Pracownik wykładający towar w markecie budowlanym

ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.

Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.
Pracownik wykładający towar w markecie budowlanym
Miejsce pracy: Żory
Umowa zlecenie


Co będziesz robić?
  • Pracować na hali sprzedaży lub w magazynie wewnętrznym
  • Wykładać towar na półki w markecie budowlanym
  • Dokonywać inwentaryzacji asortymentu
  • Udzielać informacji na temat asortymentu klientom sklepu
Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (7:00 - 21:00) wg grafiku
  • Miejsce pracy: Żory

Podobne oferty

24 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

przyjmowanie zamówień od klientów przez stronę internetową, obsługa klientów indywidualnych oraz firm, obsługa zwrotów i reklamacji, udzielanie klientom informacji na temat sprzedażowych asortymentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Więcej informacji
08 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Klucze

Sprzedaż odzieży używanej, prezentacja towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, porządkowanie i wykładanie towaru, sprzedaż, doradztwo klientowi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji
08 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Praca.pl Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska: Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, Utrzymywanie porządku na sali sprzedaży. Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Zaangażowanie i odpowiedzialność, Umiejętność pracy w zespole,...

Więcej informacji