Kierownik działu planowania (head of planning)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2380
OBOWIĄZKI:
- Nadzór strategiczny nad łańcuchem dostaw, optymalizacja procesów planowania dostaw na każdej płaszczyźnie oraz wspieranie współpracy w celu zapewnienia efektywnego przepływu materiałów i produktów. Wykorzystanie planowania scenariuszy w całym horyzoncie taktycznym w celu określenia wrażliwości, ryzyka i możliwości optymalizacji. Wspieranie innowacji i ryzyka popytu orazkwalifikacja możliwości w cyklu GPS poprzez planowanie scenariuszy. Kontakty z współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim.- Miejsce wykonywania pracy: Oddział firmy w Katowicach + możliwość pracy zdalnej w miejscu zamieszkania.- Godziny pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia w logistyce lub pokrewne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku technologia w logistyce lub pokrewne. Wymagane doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność planowania w przedsiębiorstwie.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 29 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach