Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Magazynier
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1937
OBOWIĄZKI:
Odbiór i wydawanie dostaw, pakowanie przesyłek, prowadzenie dokumentacji magazynowej, praca w systemie jednozmianowym. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku