Młodszy magazynier (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Bieruń
Nr ref.: a0tbI000006aJOrQAM
Zadania:
  • obsługa produkcji, w tym magazynu automatycznego,
  • praca ze skanerem,
  • manualne przenoszenie opakowań, pojemników, materiałów w sektorach produkcyjnych.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO),
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferta:
  • szybkie, stabilne zatrudnienie,
  • stała pensja + premia miesięczna,
  • umowa o pracę,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe.
www.trenkwalder.pl