Montażysta Mat Grzejnych

ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna
Zakres obowiązków:
  • Manualny montaż mat grzejnych oraz ich testowanie,
  • obsługa ręcznej przewijarki do przewodów,
  • pakowanie półproduktów i produktów gotowych.
Wymagania:
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • sprawność manualna i cierpliwość,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).