Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/23/0708
OBOWIĄZKI:
przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Podobne oferty

15 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

przygotowanie podłoży do wylewek masą wygładzającą, wylewanie mas, maszynowe szlifowanie podłoży, przycinanie wykładzin z rulonów oraz ich klejenie, praca na terenie Sosnowca i miast ościennych, praca w godzinach 07:00-15:00 Wymagania konieczne:...

Więcej informacji
11 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Rolety materiałowe. Docinanie elementów, składanie, pakowanie.Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie. Docelowo praca na umowę o pracę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, zdolności manualne,...

Więcej informacji
10 Października 2024

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych + prace towarzyszące.Delegacje na terenie całego kraju.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka poskiego). Wymagania konieczne: Zawód: Monter...