Monter instalacji ogrzewania podłogowego

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Monter instalacji ogrzewania podłogowego
Miejsce pracy: Suszec
Numer: StPr/23/0830
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna przy wykonywaniu instalacji ogrzewania podłogowego, frezowania i pomoc przy innych pracach hydraulicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętności manualne, kultura osobista

Miejsce pracy:

Suszec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Podobne oferty

30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: ZAMEL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Zakres obowiązków: Manualny montaż mat grzejnych oraz ich testowanie, obsługa ręcznej przewijarki do przewodów, pakowanie półproduktów i produktów gotowych. Wymagania: Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sprawność manualna i...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

przygotowanie rowerów do sprzedaży Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Umiejętność obsługi komputera, zainteresowanie i zdolności techniczne.

Więcej informacji
29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego Wymagania inne:

Więcej informacji