Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0717
OBOWIĄZKI:
Montaż komponentów zgodnie z instrukcją; utrzymanie automatycznej lub półautomatycznej linii produkcyjnej do produkcji ręcznie robionych elementów samochodowych (elementy układu wydechowego); kontrole jakości produktu (suwmiarki); pakowanie gotowych produktów;dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów; utrzymanie porządku w miejscu pracy. Praca na trzy zmiany od 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku