Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Praca teren małopolski.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Prace ogólnobudowlane - kopanie kanałów, układanie ażurów w zbiornikach retencyjnych , wyrównywanie terenu itp.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-195 Mikołów, praca będzie...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac budowlanych murarsko tynkarskich na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, pomoc w prostych pracach budowlanych Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe.