Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

27 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

- plewienie;- koszenie trawy;- przycinanie roślin;- prawoadzenie samochodu służbowego; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: min. 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub jako pracownik...

Więcej informacji
18 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy roślinach, wykonywanie prac porządkowych. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wymagania konieczne:...

Więcej informacji
13 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Koszenie trawników, porządkowanie terenów zielonych, praca na dwie zmiany w godz. 6-14; 14-22praca na terenie miasta Mysłowice Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie min. podstawowe, Mile widziane dowiadczenie na...

Więcej informacji