Pracownik do obsługi terenów zielonych z prawo jazdy kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0383
OBOWIĄZKI:
- plewienie;- koszenie trawy;- przycinanie roślin;- prawoadzenie samochodu służbowego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: min. 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub jako pracownik fizyczny
Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Uprawnienia: zaangażowanie i chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie