Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Sławków
Numer: StPr/24/0219
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, koordynacja pracy serwisu i części zamiennych, obsługa reklamacji itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera oraz branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy:

Sławków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu