Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0383
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane: wykończeniowe, remontowe, murarskie itp.Praca na terenie Zabrza i okolicznych miejscowości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, zawodowe, gotowość do pracy fizycznej, odpowiedzialność i samodzielność, dokładność i rzetelność, praktyka w w/w pracach

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu