Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0307
OBOWIĄZKI:
PRACE ZWIĄZANE Z PRACĄ PRZY PRODUKCJI I OBRÓBCE MIĘSA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

[Inne] : Liczba godzin pracy w miesiącu to 160 godzin.

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola jakości klamek...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Paczyna

prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy Wymagania inne: [Inne] :...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: ZAMEL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Zakres obowiązków: lutowanie elementów THT oraz SMD terminowe rozliczanie się z powierzonej pracy Oczekiwania: dokładność i terminowość dyspozycyjność Mile widziane doświadczenie w zakresie lutowania elementów przewlekanych

Więcej informacji