Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik

Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery w przemyśle.
Jesteśmy rodzinną firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży utrzymania ruchu. Realizujemy usługi w zakresie czyszczenia przemysłowego​, smarowania maszyn i urządzeń przemysłowych, diagnostyki laboratoryjnej i dystrybucyjnej sprzedaży olejów przemysłowych ​i środków smarnych. Pracujemy z elektrowniami i zakładami przemysłowymi w Polsce i na świecie.
Rozwijaj się z nami w obszarze przemysłu, handlu i diagnostyki. Pracuj na jasnych warunkach, w oparciu o stabilne zatrudnienie i pakiet atrakcyjnych benefitów.

Miejsce wykonywania pracy – teren zakładu naszego kontrahenta w Dąbrowie Górniczej.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek
  • Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym
  • Prace ślusarskie i mechaniczne
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu
  • Samodzielność i operatywność w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i sporadycznych delegacji
Oferujemy:
  • Jednozmianowy system pracy
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Premie i nagrody
  • Praca w największych zakładach w Polsce i zagranicą
  • Program poleceń pracowniczych
  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną realizowana przez PZU: Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.
  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego
  • Kartę MultiSport
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX;
  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w tym mojego wizerunku przez Ecol Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu Pracy.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą zgodnie z następującymi warunkami:
- administratorem danych osobowych jest ECOL sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik;
- dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyjątkiem sytuacji, gdy obowiązek taki wynikać będzie z powszechnie obowiązujących przepisów prawa,
- kandydat jest uprawniony do uzyskania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych w zakresie określonym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa,
- kandydat jest uprawniony do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie,
- kandydat jest uprawniony do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji zaistnienia podejrzenia, iż przetwarzanie danych realizowane jest z naruszeniem przepisów prawa,
- podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne,
- dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania procesu rekrutacyjnego a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 m-cy po jego zakończeniu lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.