Referent administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0513
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: wyższe, pref. bibliotekoznawcze; b. dobra znajomość pakietu MS Office; znajomość języka angielskiego na poziomie B2; umiejętność współpracy i komunikacji w zespole, motywacja do pracy i zdobywania nowych doświadczeń; zakres obowiązków: współtworzenie bazy wiedzy Pol. Śl., raportowanie efektów publikacyjnych pracowników Pol. Śl. do systemów zewnętrznych oraz na potrzeby analiz naukometrycznych, wykonywanie analiz bibliometrycznych, szkolenie pracowników i studentów w zakresie wykorzystania baz bibliograficznych oraz bazy wiedzy; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach