Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Referent
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0504
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe oraz w zakresie zasad ochrony przetwarzania danych osobowych, wykonywanie prostych czynności biurowych związanych z zagadnieniami dotyczącymi pracy organu podatkowego, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, obsługa kancelaryjna, archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie