Robotnik gospodarczy - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymanie czystości i porządku swojego stanowiska pracy,2. Czuwanie nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu szkolnego,3. Wykonywanie drobnych napraw i usterek,4. Koszenie trawy na boiskach trawiastych, wokół szkoły, przycinanie drzew i żywopłotów,5. Kontrolowanie, sprzwdzanie i naprawianie urządzeń i sprzętu szkolnego,6. Wymiana żarówek i świetlówek7. Naprawa urządzeń sanitarnych w razie potrzeby,8. Wykonywanie czynności zleconych przez dyrektora i opiekunów sal szkolnych,9. Sprawowanie opieki nad obiektem w okresie ferii szkolnych (wg harmonogramu),10. Dbałość o konserwację i właściwą eksploatację powierzonych narzędzi,11. Wykonywanie innych czynności wynikających z potzreb szkoły zleconych przez dyrektora szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie