Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0092
OBOWIĄZKI:
Zwijanie dywanów, pakowanie dywanów/wycieraczek, metkowanie towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Podobne oferty

06 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Mierzęcice

Obsługa maszyny produkcyjnej, przewożenie i załadunek towaru na wózku widłowym.Pierwsza umowa - zlecenie na okres 3 miesięcy, z możliwością przejścia na umowę o pracęPraca od godz. 7.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej informacji
03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola jakości klamek...

Więcej informacji
03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Paczyna

prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy Wymagania inne: [Inne] :...

Więcej informacji